Deklaracje

Ekspert w bezpiecznych i inteligentnych sieciach

Sprawiać, aby systemy rozdzielcze były bezpieczne: to nasze zobowiązanie już od ponad 90 lat. Bez względu na to czy działasz w dziedzinie infrastruktury, czy w sektorze energetycznym, EFEN jest twoim partnerem w inteligentnych rozwiązaniach dopasowanych do twoich potrzeb. Korzyści: optymalna niezawodność i wyjątkowa wydajność zakładu. W ścisłej współpracy z Wami tworzymy systemy, które spełniają indywidualne wymagania oraz skutecznie poprawiają sprawność energetyczną inteligentnych sieci.

Bezpieczne interfejsy od eksperta

Firma EFEN oferuje doskonałe systemy bezpieczeństwa - przystosowane do odpowiednich obszarów zastosowań. Korzyści dla firmy: niezawodne działanie sieci, jak również możliwość bezpiecznego jej odstawienia w przypadku przeciążeń bądź zwarć. Chroni to ludzi i mienie, maksymalizuje dyspozycyjność zakładu.

Certyfikowana jakość

Produkty EFEN posiadają świadectwa ich wysokiej jakości: nasz system jakości i zarządzania środowiskiem jest certyfikowany zgodnie z DIN ISO 9001 oraz DIN ISO 14001. Certyfikat AEOF dający ułatwienia w obrocie towarowym w obszarze UE. Ponadto, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie EFEN jest certyfikowane zgodnie z OHSAS 18001.

Deklaracje do pobrania

Ekspert w Bezpiecznych i Inteligentnych Sieciach

Sprawiać, aby systemy rozdzielcze były bezpieczne: to nasze zobowiązanie już od ponad 90 lat. Bez względu na to czy działasz w dziedzinie infrastruktury, czy w sektorze energetycznym, EFEN jest twoim partnerem w inteligentnych rozwiązaniach dopasowanych do twoich potrzeb. Korzyści: Optymalna niezawodność i wyjątkowa wydajność zakładu. W ścisłej współpracy z Wami tworzymy systemy, które spełniają indywidualne wymagania oraz skutecznie poprawiają sprawność energetyczną inteligentnych sieci.

Bezpieczne interfejsy od Eksperta

Firma EFEN oferuje doskonałe systemy bezpieczeństwa - przystosowane do odpowiednich obszarów zastosowań. Korzyści dla firmy: Niezawodne działanie sieci, jak również możliwość bezpiecznego jej odstawienia w przypadku przeciążeń bądź zwarć. Chroni to ludzi i mienie, maksymalizuje dyspozycyjność zakładu.

Certyfikowana Jakość

Produkty EFEN posiadają świadectwa ich wysokiej jakości: Nasz system jakości i zarządzania środowiskiem jest certyfikowany zgodnie z DIN ISO 9001 oraz DIN ISO 14001. Certyfikat AEOF dający ułatwienia w obrocie towarowym w obszarze UE. Ponadto, zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy w firmie EFEN jest certyfikowane zgodnie z OHSAS 18001.

Deklaracje do pobrania